Biedrība - Mazmoto Racing Team
 Latviski In English

04.09.2010 Durka pēdējais posms šaja sezonā Rēzeknē


Klāt pēdējais Durka NAČ posms motošosejā Rēzeknē. Esam jau atgriezušies nedaudz noguruši un iesnaini, bet visumā pat ļoti apmierināti. Mēģināšu apstāstīt kā ta mums gāja.
Izbraucam jau piektdien uz Rēzekni. Bijām domājuši ka izbrauksim 12:00, BET pieviļ transports uz turieni. Busiņš saplīsis. Gaidam kamēr salabos. Ielādējam lielāko daļu rolleru pirmajā piekabē un tā jau dodas uz Rēzekni bez mums. Busiņu saņemam ap 16:00 un tikai tad mēs varam izbraukt. Pirmā tehnika nonāk Rēzeknē ap 18:00 un tiek paziņota ziņa, ka trase ir slapja, lielas peļķes bet no gaisa nekas nekrīt un brīziem pat saulīte parādās.
Paši mēs nonākam Rēzeknē ap 20:00. Visi metas ārā - gan paši, gan tehnika un dodās trasē. Kaspars visus izdzenā pa trasi līdz vēlai tumsai, tā ka pat acis var izdurt tumsā. Nu tad gan visi dodas pie miera.
Mostamies no rīta. Ārā tikai +8 grādi un tā noturas visu dienu. Rīts solās labs, jo nelīst. Treniņi un kvalifikācija norit diezgan mierīgi, izņemot vienu - Kaspars noliekas un liekas salauž īkšķi (sāk palikt zils). Bet kā jau ierasts zobi sakosti un tik brauc.
Pienāk kārta braukt pirmos braucienus. Stock un superstock nobrauc ļoti veiksmīgi. Tikko jāsākas pirmajam braucienam racing scooteriem, Kaspara Aerox atsakās vispār kustēties, kaut kas ar aizdedzi. Pateicoties Valteram, Kaspars tiek pie cita rollera un dodas trasē jau no pēdējās vietas un tomēr veiksmīgi finišē. Viktoram nepaveicas 4 aplī, nosprūst aizmugurējās bremzes un paiet laiks kamēr viņš attopas, ka jāņem otrs rolleris. Beigās viņam netiek neviens punkts. 
Kad jāsākas otrajiem braucieniem, sāk nedaudz līt lietus un trase paliek slapja. Brauc Stock un superstock - vienā no pēdējiem apļiem mūsu Leonīds neierakstās normāli līkumā un nokrīt un paliek guļam uz trases. Ķivere pušu uz pusēm (nepērciet lētas ķiveres!), Bet pabijis ātrajos viss izrādās ok - tikai neliels kritiena šoks. Un tā rezultāti pēc diviem braucieniem:
Superstock - 3.vieta Aleksandra, 2.vieta Deniss, 1.vieta Daniels
Stock - 3. vieta Mārtiņš Šloss, 1. vieta Andris
Līdz ar šīs gonkas beigām sāk līt ne pa jokam. Sāk braukt Racing Scooteri. Tie kam sliki, sāk braukt diezgan piesardzīgi, bet Kaspars sāk ofensīvu uzbrukumu Viktoram, jo viņu starpā notiek cīņa par čempiona titulu un Kasparam ļoti vajag kaut kādu punktus. Slapjajā trasē Kaspara rolleris iet kā zvērs un visu laiku turas aiz Viktora. Divi citi par vietām cīnoties tā nedaudz sagrūstās un protams izlido abi no trases.  Šeit kāds to visu paspēja nofilmēt.
Rezultātā pēc abiem braucieniem:
Racing Scooters - 3. vieta Andris, 1. vieta Kaspars
Lai dzīvo kopvērtējuma čempis!
Mūsu Supermoto braucējs Krišjānis šoreiz izlaida šo posmu

Nu ko, sezona DURKA NAČ beigusies.
Bildes mūsu galerijā un visas bildes šeit
Komentāri (0)  |  2010-09-06 17:53  |  Skatīts: 1880x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ