Biedrība - Mazmoto Racing Team
 Latviski In English

Atgriešanās no Ukrainas


Viktors Freimanis pēc Durkas 333 trases gonkām uzreiz devās uz Ukrainu parādīt vietējiem scooteristiem, kas mēs esam un ko varam. Te būs neliels ieskats Viktora paša teiktajā:

Nu ko tad, esmu klāt no Ukrainas 

Ceļš bija grūts, bet uz kvalifikāciju tomēr paspējām, ar 10 minutēm rezervē, lai pārliktu karbūzi, un iziet tehnisko komisiju  
Visi dalībnieki jau bija trenējušies jau no sestdienas. Bet tomēr kvalificējos kā 6. no 14 vietam  (noguru pēc ilgā ceļa - ķipa otmazka)
Pirmais brauciens izrādās aizraujošs - līderu pozīcijas ieguva maskavieši ar 2-vim zipiem, es aizbraucu lidz 4. pozīcijai, bet no lielā karstuma( +38) un lielās distances (1.2km x 20apļi) vienam Zip'am nojuka variators, otram motors. Un tātad baigajā cīņā rezultatā paliku 2. vietā . Pirmais bija 3-šais maskavietis.
Otrais starts tiek dots pec kvalifikācijas rezultātiem, un atkal startēju no 6-tās vietas. Maskavieši izlaida savējo uz pirmo vietu, un slēdza visas iespējas uzbrukumam uz viņa pozīciju . Bet tomēr pēc bargas cīņas, 15. apļa beigās man izdevās paiet garām vienam, un pēc tam otram, un jau sākt uzbrukt līderim . Un 18. apļa beigās man izdevās izvirzīties uz pirmo pozīciju. Bet.... <censored> izpūtejs <censored> atkal <censored> izlūza no stiprinājuma, un sāka vilkties pa zemi... Un pēc labā pagrieziena veiksmīgi trāpās zem riteņa, un es aizlidoju sauļoties zālītē  Paldies izpūtēju ražotājiem. Glušakam bija pilnīga <censored>, un tāpec turpināt gonku nebija iespējams (un kill switch arī aizlidoja pa gaisu)

Bet nu nevaru pateikt, ka aizbraucām par velti! Gonka bija super. Tāda cīņa, kad vilcienā brauc 6 skūteri, mainoties ar pozīcijām visas 20 apļus, iepriecināja kā skatītājus, tā dalībniekus! Pēc gonkas visi dalībnieki atnāca pateikt viens otram pateicību par tādu cīņu! Vot tas ir istais sacensību gars!

Bildes var apskatīt šeit un nedaudz ielikām arī mūsu lapas galerijā.
Komentāri (0)  |  2010-07-23 19:40  |  Skatīts: 1700x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ